Massaažid


Peamassaaž – 20 min

22 €

Peamassaaž lõõgastab, parandab vereringet, stimuleerib lümfisüsteemi ja juustejuurte kasvamist, kaotab pinge silmades, aitab unetuse korral ning parandab kontsentreerumist.

Lokaalne massaaž – 30 min

28 €

Leevendab lihaspingeid, parandab verevarustust, vähendab stressi ja tõstab organismi vastupanuvõimet haigustele. Ühele keha piirkonnale- ülakeha või alakeha.

Tselluliidimassaaž – 30 min

30 €

Masseeritakse keha probleemseid piirkondi, silutakse nahka ja vähendatakse apelsinikoore efekti. Spetsiaalse seerumi aktiivsed toimeained kiirendavad rakkude ainevahetust ning trimmivad nahka.

Soe seljamassaaž – 30 min

30 €

Aromaatne massaaž algab selja koorimisega, sellele järgneb lõdvestav massaaž sooja küünlaõliga.

Meemassaaž – 30 min / 50 min

30 € / 50 €

Mesi on tugev ravim. Kui sellele lisada meemassaaži iidsed tarkused, on see suurepärane ravivahend. Meemassaaž on hea abimees kehvveresuse, kerge üleväsimuse, radikuliidi, liigese- ja neuroloogiliste haiguste puhul. Meemassaaž ergutab lümfisüsteemi ja vereringet ning toimib tselluliidile. Mee bioaktiivsed ained toovad välja toksiine ning saastunud energia. Väga õrna nahaga inimestele võib olla pisut valulik. Ei soovita kuuma ilmaga.

Seljamassaaž ürdiõliga – 40 min

38 €

Klassikaline seljamassaaž ürdiõlidega, ergutab vere- ja lümfiringet, leevendab lihaspingeid selja- ja kaela piirkonnas ning parandab seljanaha elastsust.

UUS! Jahutav jalgade massaaž – 40 min

38 €

Jahutav jalgade hoolitsus on ideaalne neile, kes kannatavad „ rahutute jalgade“ sündroomi all. Samuti on see väga populaarne sportlaste ja teiste füüsiliste tegevuste harrastajate seas, kuna see kiirendab lihastes taastumist. Massaaž stimuleerib vereringlust ja leevendab veepeetusest tekkinud jalgade probleeme. Juba esimesel korral annab hoolitsus kohese jahutava tunde ning alandab turseid jalgades ning leevendab ebamugavustunnet.

Massaaž ei sobi klientidele kellel on jalgades tromboos või vigastatud kude, lihaserebendid, liigeserebendid, paistetused, haavad, armid, veenilaiendid või on läbi viidud kirurgilisi protseduure. Matis

Üldmassaaž – 50 min

45 €

Kogukeha massaaž leevendab lihaspingeid, parandab verevarustust, vähendab stressi ja tõstab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Tselluliidimassaaž – 50 min

50 €

Tselluliidimassaaž on tugev ja intensiivne hoolitsus probleemsetele kehapiirkondadele ning on suunatud vereringe, lihastoonuse ja rasvkoe struktuuri parandamisele. Massaaž on mõeldud tselluliidi vähendamiseks ja naha toniseerimiseks, selleks kasutatakse ka kummikuppusid. Tselluliidimassaaž elavdab ainevahetust, lümfi- ja vereringet.

Energiat andev kupumassaaž – 50 min

50 €

Kupumassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks erineva suurusega silikoonist kuppe. Massaažil lähtutakse vastavalt kliendi soovist ja näidustustest ning keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele. Massaaž parandab liigeste liikuvust ja lihaste toonust, trimmib nahka, puhastab poore ning intensiivistab verevarustust. Tänu sellele, et kupu abil paranevad kõik eelnimetatud protsessid ning kiireneb ainevahetus, väljuvad organismist mürgised jääkained, väheneb ka tselluliit. Kupumassaaž ei sobi, kui on: veenilaiendid ja –põletikud; rasked südame-veresoonkonna haigused; rasked neeru-, maksa-ja kopsuhaigused, palavik; vähk, kasvajad; depressioon; kilpnäärmehaigused, äge põletik; kunstliiges(ed); nakkushaigused; vere hüübimishäired; lahtised haavad; erinevad nahaprobleemid (psoriaas, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid); operatsioonist möödas vähem kui 1 kuu; menstruatsiooni ajal kõhupiirkond; raseduse ja imetamise perioodil.

UUS! Lõõgastav massaaž merevaiguekstrakti ja päevalilleõliga – 50 min

48 €

Lõõgastav ja lõdvestav massaaž algab selja koorimisega looduslikku merevaigupulbrit sisaldava koorijaga, peale koorija maha pesemist järgneb eriliste võtetega lõõgastav massaaž päevalilleõli ja merevaigupulbrit sisaldava massaažiõliga. Tõeliselt lõõgastav hoolitsus annab täiusliku heaolutunde nii kehale kui meelele. Hoolitsus sobib suurepäraselt ka meestele.

UUS! Aromaatne massaaž sooja õliga – 50 min

50 €

Lõdvestav, aromaatne ja soojendav massaaž kogu kehale aitab lõõgastuda ning taastab energiavarusid. Imeline soojuse ja aroomide kooslus, mis täiendavad teineteist, et üheskoos saavutada tasakaal ja kooskõla.

Tai refleksoloogiline jalamassaaž – 75 min

50 €

Jalatallamassaaž on vana Idamaade massaažimeetod, mis seisneb surve avaldamisel bioaktiivsetele punktidele. Jalalabal asetsevate punktide kaudu on võimalik tõhustada organite tööd, maandada stressi ja kehapingeid ning parandada enesetunnet. Massaaži eesmärgiks on lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine. Leevendab peavalu, migreeni, unetust ja väsimust.

Aroomimassaaž – 60 min

50 €

Aroomimassaaž on aroomiteraapia üks meetodeid ja eeterlike õlide üks tõhusamaid kasutamise viise, kus inimesele lähenetakse individuaalselt, ühendades massaaži tervendava puudutuse taimedest saadud eeterlike õlide tervendava mõjuga.

Laavakivimassaaž – 75 min

60 €

Sügavlõõgastava toimega, parandab meeleolu ja annab uut energiat. Hooldus ühendab endasse õrna ja lihtsa massaaži ning kuumadest laavakividest vabaneva soojuse toime.

Vene klassikaline massaaž – 75 min

60 €

Tugev kogukeha massaaž leevendab lihaspingeid ja parandab verevarustust. Vene koolkond

Eesti klassikaline massaaž õliga – 75 min

60 €

Eesti klassikaline massaaž on uus massaažiliik, milles on ühendatud meie esivanemate tarkused ja tänapäeva teadmised. Massaaž vähendab lihaspingeid, lihaste jäikust ja kangust, tõstab lihastoonust, parandab vere- ja lümfiringet. Eriti mõjus järelravina. Tekkiv heaolutunne aitab paremini vastu panna stressile ning seda maandada. Sobib kõigile, kes soovivad korrastada enda keha ja väge.

Eestimaine kanepiõlimassaaž – 75 min

60 €

Põhjalik vereringet ergutav tugevatoimeline kogukehamassaaž Eestimaise kanepiseemneõliga. Tänu kanepiseemnetes leiduvatele vitamiinidele on kanepiõli niisutava ja põletikevastase toimega ning ennetab naha vananemist. Massaažis kasutatakse ka riidesse mähitud kivikubusid, mis soojendavad lihaseid enne massaaži. Sobib suurepäraselt ka meestele.

Tõime Lõuna-Eesti
looduse
õuest tuppa