Tulevastele emadele

Terviseinfo

Eesti Maaturism MTÜ poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.


Hoolitsus emmedele – 40 min

40 €

Hoolitsus algab kogu keha koorimisega, seejärel pannakse kõhule lõõgastav mask, mis toidab ja niisutab nahka ning ennetab venitusarmide teket. Maski toimimise ajal saab nautida peamassaaži. Hoolitsus lõppeb õrna massaažiga (sobib ka peale sünnitust).

Kasutame hoolitsuses mahekanepiõli ja kanepimaski, samuti eestimaise looduskosmeetika Lumi tooteid, milles ei leidu parabeene, mineraal- ega silikoonõlisid, sünteetilisi lõhna- ega säilitusaineid.

Mask beebiootel kõhule – 25 min

28 €

Mõnus ja lõõgastav mask kõhule, mis toidab ja niisutab nahka ning ennetab venitusarmide teket. Maski toimimise ajal saad nautida peamassaaži.

Kasutame hoolitsus mahekanepiõli ja kanepimaski, samuti eestimaise looduskosmeetika Lumi tooteid, milles ei leidu parabeene, mineraal- ega silikoonõlisid, sünteetilisi lõhna- ega säilitusaineid.

Tõime Lõuna-Eesti
looduse
õuest tuppa

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. TÄPSEM INFO Nõustun