E-poe ostutingimused

Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.kubija.ee (edaspidi Kubija hotell-loodusspaa e-pood) omaniku Pintmann Grupp OÜ OÜ (edaspidi Kubija hotell-loodusspaa) vahel Kubija hotell-loodusspaa e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kubija hotell-loodusspaa e-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot kasutades on tasu maksmine sooritatud.

Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

Maksetingimused

3.1 Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank internetipanga vahendusel.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

3.3 Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4.1. Elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.
4.2  Kinkekaartide kehtivus on 6 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

Konfidentsiaalsus

5.1 E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  Kubija hotell-loodusspaa ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

5.2 Pintmann Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Pintmann Grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Muu

6. Kliendi ja Kubija hotell-loodusspaa vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

Pintmann Grupp OÜ
Reg.nr: 10435791
KMKR:  EE100359143
Männiku 43 a, Võru 65603
Võrumaa, Eesti

A/a number: EE242200221021508205
Panga nimi: Swedbank
IBAN kood: EE242200221021508205
SWIFT kood: HABAEE2X
Telefon: +372 786 6001, +372 504 5745
E-mail: info@kubija.ee
Kodulehekülg: www.kubija.ee