Seminarid ja nõupidamised

Terviseinfo

Eesti Maaturism MTÜ poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

SEMINARIRUUM

Seminariruumides on olemas

  • Dataprojektor ja ekraan
  • Pabertahvel ja markerid
  • Tasuta WIFI, vajadusel ka internet kaabliühenduse abil

Otsid inspiratsiooni? Häid mõtteid? Tule Kubijale!

Kubija hotell-loodusspaa pakub seminaride ja nõupidamiste korraldamiseks lisaks maaliliselt inspireerivale loodusele kaasaegse tehnikaga varustatud seminariruume erineva suurusega meeskondadele.

Kontaktid


Seminariruumide mahutavus

Ruumi nimetusPindala m2TeaterKlassU-kujuTundPäev
Seminariruum7590563025 €90 €
Nõupidamisteruum5030321820 €70 €
Kaminaruum3325181820 €65 €

Seminaripaketid

ühele 25€

Ideede päev Kubijal

Ideede genereerimiseks tõhus päev koos kohvipauside ja lõunasöögiga.

ühele 35€

Töine päev Kubijal

Seminaripakett, mis sisaldab kahte kohvipausi, lõunat ning mõnusat lõõgastust kogu seltskonnale (võimalus valida üks hoolitsus või spaa-ja saunakeskuse külastus)

ühele al. 60€

Seminaripakett majutusega

Seminaripakett, mis sisaldab kõik vajaliku meeskonna tõhusaks koolituseks: lisaks majutusele ja seminariruumi rendile ka tervislikud toidukorrad (lõuna-ja õhtusöök), kaks kohvipausi (saabumiskohvile lisaks ka tervislik paus juurviljade ja dipikastmega) ning lõõgastuseks päeva lõpus ka spaa- ja saunamõnud.

ühele al. 70€

Seminaripakett majutuse ja spaahoolitsusega

Meil on hea meel kutsuda Teid Võrumaale avastama Lõuna-Eesti võlusid. Korralda seminar või koolitus Kubija hotell-loodusspaas. Peale töist päeva on võimalik ennast kosutada spaa-ja saunakeskuses, nautida spaa-hoolitsusi ning soovi korral tutvuda kohalike aktiivtegevustega.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. TÄPSEM INFO Nõustun