Paastumine

Soovitame enne paastukuuri konsulteerida arstiga


SOOVID TULLA?

Info ja broneerimine

Perioodil 20.06.-31.08.24 ja 20.12.24. – 06.01.25. paastupakette ei pakuta!


Mis on paast?

Paast on organismi üleüldine puhastumine jääkainetest ja toksiinidest, mille käigus uueneb nii vaim kui füüsis. Paastumine tähendab põhimõtteliselt nälgimist, mille ajal tagastatakse organismile vajalik rikkalik veekogus.

Teil on suurepärane võimalus puhastada paastu käigus nii vaimu, füüsist kui ka iga rakku Lõuna-Eestis Võrumaal keset männimetsa asuvas Kubija hotell- loodusspaas. Meie suurimaks varanduseks on vaikus, rahu, privaatsus ning imeline loodus – ideaalne koht linnakärast põgenemiseks ning enda tervise peale mõtlemiseks.

Iga inimene võib tulla üksinda või sõpradega just temale sobival ajal. Lisaks hotellis asuva spaa ja saunakeskuse kasutamisele on teil võimalus nautida erinevaid hoolitsusi meie loodusspaas ning tegeleda mitmesuguste aktiivtegevustega Kubija ja Võru lähiümbruses. Paastumise ajal pakume ravimtaimedest teesid ja erineva maitsega vett.

Paastule eelneval nädalal soovitame süüa väherasvast ja -magusat toitu ning tarbida palju vedelikku. Paastuma asudes tuleks arvestada, et taastumiskuur peaks olema sama pikk kui paastukuur.


ühele al. 155€

Lühike puhastuskuur (2 ööpäeva)

Kui sul pole aega pikalt paastuda, tule anna oma kehale koormusvaba periood puhastumise eesmärgil. Kerge puhastuskuur aitab organismil vabaneda šlakkidest ja toksiinidest. Tõstab organismi toonust ja aitab säilitada rõõmsa tuju ning nooruslikkuse.

ühele al. 280€

Paastupakett (5 ööpäeva)

Kubija hotell- loodusspaas on hea paastuda. Paastuajal saab võtta erinevaid spaa-hoolitsusi, külastada sauna ja liikuda palju looduses. Kubija hotell-loodusspaa vahetus läheduses asuvad Kubija tervise- ja suusarajad, kaunis männimets ja Kubija järv. Pakett kehtib saabumisega pühapäeval ja lahkumisega reedel.