• Kubija hotell- loodusspaa

  Nauding rahust ja vaikusest!

  Vaata lähemalt

 • Spaa ja saunakeskus

  Naudi! Iga päeva, tundi ja minutit

  Vaata lähemalt

 • Seminarid

  Otsid inspiratsiooni? Häid mõtteid?

  Vaata lähemalt

 • Kodulehe erihind

  Majutuse hind alates 75 €

  Vaata pakkumist

 • Restoran

  Armastus käib kõhu kaudu

  Vaata lähemalt

 • Võru ja Haanja - Tamula rannapromenaad | Kubija hotell-loodusspaa | Majutus Võrus

  Võrumaa

  Tule meile! Tule üksi, perega või sõpradega! Me ootame Sind!

  Vaata lähemalt

 • Broneeri tuba

  Kodulehelt broneerides alati soodsad hinnad!

   

  Vaatamisväärsused Lõuna-Eestis

  Võru linn

  Kauni Tamula järve kaldal asuv Võru linn on asutatud 21.august 1784.a. Võru vanalinna omapäraks on reeglipärase planeeringuga ning korrapärane, täisnurkselt ristuv tänavavõrgustik. Võrus tuleks kindlasti külastada Võrumaa Muuseumi ja Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum. Kindlasti soovitame külastada ka Võru Tamula ranna promenaadi, kus on suurepärased võimalused veemõnude nautimiseks ning rannaatraktsioonidel leiab tegevust nii suur kui ka väike.
  Küsi Kubija hotell- loodusspaa vastuvõtust lisainfot Võru vaatamisväärsuste kohta.

  Põlvamaa

  Põlva linnas, mis tekkis 15. Sajandil kaubateede ristumiskohale ehitatud kiriku ümber on tänapäeval palju avastamist. Põlvamaal ajaloolise Postitee ääres asuvad Eesti Talurahvamuuseum ja Eesti Maanteemuuseum. Põlvamaal asub ka üks Eesti terviklikumalt säilinud hoonestikuga mõisaid – Mooste Mõis

  Tutvu ka Põlvamaal ajaveetmise võimalustega.

  Valgamaa

  Valga, Eesti piirilinn on omaette vaatamisväärsus juba selle pärast, et osa sellest linnast asub Eesti, teine osa Läti riigi territooriumil. Valgamaal tasub külastada kindlasti Taageperalossi ja selle parki, samuti Helme ordulossi varemeid ja koobastikku. Need on ainult mõned paigad, mida seal piirkonnas külastada, tutvu ka teiste Valgamaa vaatamisväärsustega.

  Setomaa

  Enne Setomaale tulekut tuleks kindlasti pisut kodutööd teha – on kohapeal lihtsam. Setomaal võib sageli olla nii, et kõige tähtsam on silmale nähtamatu, sestap tuleks Setomaa külastamist alustada Seto Talumuuseumist, mis asub Värskas. Muuseumi Tsäimajas saab ka huvitavalt ja hästi süüa. Soovitame lahtioleku ajad internetist üle kontrollida enne plaanitavat külastust! Et saada aimu külaelust Setomaal, tasuks kindlasti külastada Lüübnitsa ja Beresje külasid.

  Näita eripakkumisi

  Kubija hotell-loodusspaa eripakkumised Peida eripakkumisi

  Broneeri

  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun