• Kubijan luontokylpylähotelli

    Nauti rauhasta ja hiljaisuudesta!

    Lue lisää

  • Poreallas ja kuuma allas

    Kylpylä- ja saunaosasto

    Nauti! Jokaisesta päivästä, tunnista ja minuutista!

    Lue lisää!

  • Kokoukset

    Kokoukset

    Etsitkö inspiraatiota? Hyviä ajatuksia?

    Lue lisää

  • Verkkokaupan erikoishinta

    Majoituksen hinta alkaen 70 €/yö

    Tutustu tarjouksiin

  • Ravintola

    Tie sydämeen käy vatsan kautta!

    Lue lisää

  • Võrumaa

    Tule käymään! Tule joko yksin tai perheen tai ystävien kanssa! Odotamme Sinua!

    Lue lisää

  • Haanjamehen tila

    Haanjamehen tila

    Lepoa ja juhlaa Haanjamehen tilalla!  

    Lue lisää

  • Uniklinikka

    Levollinen uni on hyvän terveyden edellytys.

    Lue lisää

  • Varaa huone

    Kotisivulla aina parhaat hinnat!

     

    Työntekijät

    Ly Voolaid

    Ly Voolaid

    Toimitusjohtaja/johdon jäsen

    S-posti: ly.voolaid@kubija.ee
    Puhelin: +372 50 90 208
    Puhelin: +372 786 6032

    Aigar Pindmaa

    Johdon jäsen

    S-posti: aigar.pindmaa@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6000

    Merit Saarna

    Vastaanoton johtaja

    S-posti: info@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6043

    Peeter Sammelsoo

    Hallintojohtaja

    S-posti: peeter.sammelsoo@kubija.ee
    Puhelin: +372 510 6973
    Puhelin: +372 786 6042

    Ruth Hoole

    Kylpyläosaston johtaja/henkilöstöjohtaja

    S-posti: ruth.hoole@kubija.ee
    Puhelin: +372 517 6333
    Puhelin: +372 786 6043

    Aire Pindis

    Ravitsemuspalvelujen johtaja

    S-posti: aire.pindis@kubija.ee
    Puhelin: +372 519 09330
    Puhelin: +372 786 6036

    Keithi Valli

    Talon johtajatar

    S-posti: keithi.valli@kubija.ee
    Puhelin: +372 5192 8116
    Puhelin: +372 786 6042

    Kersti Laanpere

    Pääkirjanpitäjä

    S-posti: kersti.laanpere@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6033

    Mai Reimann

    Kirjanpitäjä

    S-posti: mai.reimann@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6047

    Katso erikoistarjouksia

    Kubija hotelli-luontokylpylän erikoistarjoukset Sulje erikoistarjoukset

    Varaa huone

    Jatkamalla sivuston käyttöä sitoudut käyttämään evästeitä Lue ennemän. Hyväksyä