• Kubijan luontokylpylähotelli

    Nauti rauhasta ja hiljaisuudesta!

    Lue lisää

  • Spa- ja saunakeskus

    Kylpylä- ja saunaosasto

    Nauti! Jokaisesta päivästä, tunnista ja minuutista!

    Lue lisää!

  • Kokoukset

    Kokoukset

    Etsitkö inspiraatiota? Hyviä ajatuksia?

    Lue lisää

  • Verkkokaupan erikoishinta

    Majoituksen hinta alkaen 59 €/yö

    Tutustu tarjouksiin

  • Ravintola

    Tie sydämeen käy vatsan kautta!

    Lue lisää

  • Võrumaa

    Tule käymään! Tule joko yksin tai perheen tai ystävien kanssa! Odotamme Sinua!

    Lue lisää

  • Haanjamehen tila

    Haanjamehen tila

    Lepoa ja juhlaa Haanjamehen tilalla!  

    Lue lisää

  • Uniklinikka

    Levollinen uni on hyvän terveyden edellytys.

    Lue lisää

  • Varaa huone

    Kotisivulla aina parhaat hinnat!

     

    Työntekijät

     

    Ly Voolaid

    Toimitusjohtaja/johdon jäsen
    S-posti: ly.voolaid@kubija.ee
    Puhelin: +372 50 90 208
    Puhelin: +372 786 6032

    Aigar Pindmaa

    Johdon jäsen
    S-posti: aigar.pindmaa@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6000

    Ruth Hoole

    Kylpyläosaston johtaja/henkilöstöjohtaja 
    S-posti: ruth.hoole@kubija.ee
    Puhelin: +372 517 6333
    Puhelin: +372 786 6043

     

     

    Merit Saarna

    Vastaanoton johtaja 
    S-posti: info@kubija.ee 
    Puhelin: +372 786 6043

     

    Airi Vaher

    Myyntijohtaja 
    S-posti: info@kubija.ee 
    Puhelin: +372 786 6043

     

    Aire Pindis

    Roukailu johtaja
    S-posti: aire.pindis@kubija.ee
    Puhelin: +372 519 09330
    Puhelin: +372 786 6036

     

    Peeter Sammelsoo

    Hallintojohtaja 
    S-posti: peeter.sammelsoo@kubija.ee 
    Puhelin: +372 510 6973
    Puhelin: +372 786 6042

    Laura Lumi

    Taloudenjohtaja 
    S-posti: laura.lumi@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6042

     

    Kersti Laanpere

    Pääkirjanpitäjä
    S-posti: kersti.laanpere@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6033

    Mai Reimann

    Kirjanpitäjä
    S-posti: mai.reimann@kubija.ee
    Puhelin: +372 786 6047

     
    Katso erikoistarjouksia

    Kubija hotelli-luontokylpylän erikoistarjoukset Sulje erikoistarjoukset

    Varaa huone

    Jatkamalla sivuston käyttöä sitoudut käyttämään evästeitä Lue ennemän. Hyväksyä