• Kubija hotell- loodusspaa

  Nauding rahust ja vaikusest!

  Vaata lähemalt

 • Spaa ja saunakeskus

  Naudi! Iga päeva, tundi ja minutit

  Vaata lähemalt

 • Seminarid

  Otsid inspiratsiooni? Häid mõtteid?

  Vaata lähemalt

 • Kodulehe erihind

  Majutuse hind alates 75 €

  Vaata pakkumist

 • Restoran

  Armastus käib kõhu kaudu

  Vaata lähemalt

 • Võru ja Haanja - Tamula rannapromenaad | Kubija hotell-loodusspaa | Majutus Võrus

  Võrumaa

  Tule meile! Tule üksi, perega või sõpradega! Me ootame Sind!

  Vaata lähemalt

 • Broneeri tuba

  Kodulehelt broneerides alati soodsad hinnad!

   

  Elamuspuhkus Lõuna-Eestis

  Miks minna Lõuna-Eestisse?

  …sest Lõuna-Eestis on palju vaadata ja oma käega katsuda. Elamusi nii suurtele kui väikestele pakub oma häält tegeva klavertrepiga Lasva veetorn.

  Lindude ja loomade erinevate liikidega saab tutvuda Jaaniraotu linnupargis, kus elab üle 40 asuka ja Alaveski loomapagis. Selles pargis elab umbes 90 looma ja 28 faasanit kui külalistel on soovitav on tulekust ette teatada.

  Huvitava elamuse saab Tõustimäe tähetorni ja päikesekella vaatama minnes ning samu Metsamoori elu ja elamist tutvustavas Metsamoori perepargis.

  Kellel huvi looduse ja selle imede vastu, siis kindlasti tuleks ära käia ka Eestimaa ainsas kanjonis Hinnil, ning Eesti kõrgeima mäe tipus – Suurel Munamäel, mille kõrgus merepinnast on 318 meetrit.

  Huvitavat avastamist Lõuna-Eestis on veel: inimtekkeliste Piusa koobaste külastusekeskuses saab 3-D arvutimudelil kaudu virtuaalselt jalutada Piusa liivakoobastes. Koobaste läheduses asub ka legendaarne Metsavennatalu, kus metsavendade radadel korraldatakse retki ja võimalus rentida paate ja jalgrattaid,  – ikka selleks et ilusat Lõuna-Eesti maastikuga saaksite ise lähemalt tuttavaks.

  Kui tahta näha ühte töökorras ja tegutsevat veskit peate suuna võtma Küti Mäeveskile. Samuti iidseid traditsioone austav Sepa Talu pakub külastajatele võimalust vaadata iidset sepatööd ning soovikorral ise raskel ametil kätt proovida. Kui enda sepatöötulemus just kiita pole on alati võimalik ilusaid sepiseid kohapealt kaasa osta.

  Erinevad talud Lõuna-Eestis ja Võrumaal pakuvad külalistele võimalust tutvuda taluelu ja agro-turismiga. Nii on võimalik soetada endale talvevarud Alt-Lauri Talupoest, kus müügil maheaiavili ja kohalikud mahekaubad. Kuulsat Nopri Talumeierit, kus võimalus näha kaasaegset piimakarjakasvatust, lüpsiplatsi ja naturaalsete piimatoodete sündi. Hurda talus asub duriidide horoskoobi järgi rajatud park, tutvustatakse ravimtaimi, talumuuseumit ja saab näha taluteatrit. Tuti talu  korraldab käsitöö õpitubasid ja Mooska talu erinevaid matkasid, leivateo koolitusi ja suitsuliha valmistamise koolitusi. Pärast tegusat päeva saab samas talus nautida ka suitsusaun.

  Kui suitsusaunast einult ei piisa on võimalik Saunamaal nautida ja koged lisaks suitsusaunale ka muid erinevaid saunatüüpe sealhulgas ka indiaani- ja kilesauna. Parvesauna veekogul pakub Pulli Villa parvsaun.

  Omaette elamus on kindlasti ka koerarakendiretked Haanjamaal.

  *Tuletame Teile kindlasti ka meelde, et enamus Talude ja vaatamisväärsuste külastamine tuleb koha omanikuga eelnevalt kokku leppida. Oodatud külalised on need, kes oma tulekust ette teatavad

   

  Tutvu Kubija hotell- loodusspaa majutuse Eripakkumistega! 

  Näita eripakkumisi

  Kubija hotell-loodusspaa eripakkumised Peida eripakkumisi

  Broneeri

  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun