• Kubija hotell- loodusspaa

    Nauding rahust ja vaikusest!

    Vaata lähemalt

  • Kubija hotell-loodusspaa välisaunad | Spaa- ja saunakeskus | Võru spa

    Spaa ja saunakeskus

    Naudi! Iga päeva, tundi ja minutit

    Vaata lähemalt

  • Seminarid

    Otsid inspiratsiooni? Häid mõtteid?

    Vaata lähemalt

  • Kodulehe erihind

    Majutuse hind alates 59 €

    Vaata pakkumist

  • Restoran

    Armastus käib kõhu kaudu

    Vaata lähemalt

  • Võru ja Haanja - Tamula rannapromenaad | Kubija hotell-loodusspaa | Majutus Võrus

    Võrumaa

    Tule meile! Tule üksi, perega või sõpradega! Me ootame Sind!

    Vaata lähemalt

  • Haanjamehetalu

    Haanjamehe talu

    Puhkus ja pidu- neid leiad Haanjamehe talust!

    Vaata lähemalt

  • Unekliinik

    Unekliinik

    Hea uni on hea tervise alus

    Vaata lähemalt

  • Broneeri tuba

    Kodulehelt broneerides alati soodsad hinnad!

     

    Meie töötajad

     

    Ly Voolaid

    Tegevjuht/juhatuse liige
    E-post: ly.voolaid@kubija.ee
    Mobiil: +372 50 90 208
    Telefon: +372 786 6032

    Aigar Pindmaa

    Juhatuse liige
    E-post: aigar.pindmaa@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6000

    Ruth Hoole

    Spaa- ja personalijuht
    E-post: ruth.hoole@kubija.ee
    Mobiil: +372 51 76 333
    Telefon: +372 786 6043

     

    Merit Saarna

    Vastuvõtujuht
    E-post: info@kubija.ee
    Mobiil: +372 50 23 103
    Telefon: +372 786 6043

    Airi Vaher

    Müügijuht
    E-post: info@kubija.ee
    Mobiil: +372 50 23 103
    Telefon: +372 786 6043

    Kristo Kaelep

    Toitlustusjuht
    E-post: kristo.kaelep@kubija.ee
    Mobiil: +372 53 326 299
    Telefon: +372 786 6036

     

    Peeter Sammelsoo

    Haldusjuht
    E-post: peeter.sammelsoo@kubija.ee
    Mobiil: +372 51 06 973
    Telefon: +372 786 6042

    Laura Lumi

    Majapidamisjuht
    E-post: laura.lumi@kubija.ee
    Mobiil: +372 56 681 609
    Telefon: +372 786 6042

     

    Kersti Laanpere

    Pearaamatupidaja
    E-post: kersti.laanpere@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6033

    Mai Reimann

    Raamatupidaja
    E-post: mai.reimann@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6047

     
    Näita eripakkumisi

    Kubija hotell-loodusspaa eripakkumised Peida eripakkumisi

    Broneeri

    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. Nõustun