• Romantikapakett "Killuke õnne"

    Kubija hotell- loodusspaa

    Nauding rahust ja vaikusest

    Vaata lähemalt

  • Spaa- ja saunakeskus | Kubija hotell-loodusspaa | Võru spa

    Spaa ja saunakeskus

    Naudi! Iga päeva, tundi ja minutit

    Vaata lähemalt

  • Seminarid

    Otsid inspiratsiooni? Häid mõtteid?

    Vaata lähemalt

  • Kubija hotell-loodusspaa | Majutus Võrus
  • Kodulehe erihind

    Kodulehe erihind

    Majutuse hind alates 60 €

    Vaata pakkumist

  • Õhtusöök

    Restoran

    Armastus käib kõhu kaudu

    Vaata lähemalt

  • Voru kreutzwaldi monument | Kubija hotell-loodusspaa | Majutus Võrus

    Võrumaa

    Tule meile! Tule üksi, perega või sõpradega! Me ootame Sind!

    Vaata lähemalt

  • Haanjamehetalu

    Haanjamehe talu

    Puhkus ja pidu- neid leiad Haanjamehe talust!

    Vaata lähemalt

  • Unekliinik

    Unekliinik

    Hea uni on hea tervise alus

    Vaata lähemalt

  • Broneeri tuba

    Kodulehelt broneerides alati soodsad hinnad!

     

    Meie töötajad

    Ly Voolaid

    Ly Voolaid

    Tegevjuht/juhatuse liige

    E-post: ly.voolaid@kubija.ee
    Mobiil: +372 50 90 208
    Telefon: +372 786 6032

    Aigar Pindmaa

    Juhatuse liige

    E-post: aigar.pindmaa@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6000

    Airi Kivit

    Müügijuht

    E-post: info@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6043

    Peeter Sammelsoo

    Haldusjuht

    E-post: peeter.sammelsoo@kubija.ee
    Mobiil: +372 510 6973
    Telefon: +372 786 6042

    Ruth Hoole

    Spaa- ja personalijuht

    E-post: ruth.hoole@kubija.ee
    Mobiil: +372 517 6333
    Telefon: +372 786 6043

    Aire Pindis

    Toitlustusjuht

    E-post: aire.pindis@kubija.ee
    Mobiil: +372 519 09330
    Telefon: +372 786 6036

    Keithi Valli

    Majaperenaine

    E-post: keithi.valli@kubija.ee
    Mobiil: +372 5192 8116
    Telefon: +372 786 6042

    Mai Reimann

    Raamatupidaja

    E-post: mai.reimann@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6047

    Kersti Laanpere

    Pearaamatupidaja

    E-post: kersti.laanpere@kubija.ee
    Telefon: +372 786 6033

    Näita eripakkumisi

    Kubija hotell-loodusspaa eripakkumised Peida eripakkumisi

    Broneeri