Broneeri

?

Tühista/Muuda

Paketid

 • alates 30€

  Päevaspaa paketid

  Ideaalne võimalus veeta päev Kubija hotell- loodusspaas nautides hoolitsusi ning uue spaa- ja saunakeskuse mõnusi. Päevaspaa pakette on võimalik kasutada esmaspäevast-neljapäevani (v.a. riiklikud pühad) kella 14-18:00. Palume paketid eelnevalt broneerida. Nüüd on meie päevaspaade valikus ka suurepärane nädalalõpu lõõgastus Pühapäeva päevaspaa.

  Loe lähemalt

 • alates 39 €/ inimene

  Puhkusepakett (1 öö)

  Puhkusepakett Võrumaal sisaldab ööbimist, hommiku- ja õhtusööki ning lisaks spaa-hoolitsusi! Puhka kauni looduse ja ilusa männimetsa keskel!

  Loe lähemalt

 • alates 65 €/ kahele

  Saun terviseks (1 öö)

  Enne õhtul söömata, kui saunata on vanad eestlased öelnud. Just sellepärast on Kubija hotell- loodusspaas pakett " Saun terviseks", et saaks nautida saunamõnusid kasvõi iga päev.

  Loe lähemalt

 • alates 100€/ kahele

  Romantikapakett "Killuke õnne" (1 öö)

  Romantikapakett Kubija hotell-loodusspaas alates 100€. Pakett sisaldab majutust, spaa-ja saunakeskuse kasutust, puuviljavaagnat ja vahuveini ning lõõgastavaid hoolitsusi.

  Loe lähemalt

 • alates 105 €/ inimene

  Ilu puhtast loodusest (2 ööd)

  Kauniks ja säravaks läbi puhta looduse! Tule naudi hellitavaid hoolitsusi ning turgutavaid saunamõnusid keset kaunist männimetsa.

  Loe lähemalt

 • 115 € / inimene

  Nädalavahetuse pakett (2 ööd)

  Veeda nädalavahetus Lõuna-Eestis, Võrumaa järvede ja metsade keskel. Kubija hotell- loodusspaa pakub 2 ööd majutust hommiku ja õhtusöökidega, lisaks 4-ja erinevat spaa-hoolitsust . Tule puhka Võrumaa looduses!

  Loe lähemalt

 • alates 160€/ kahele

  UUS! Naudingud argipäevaks (1 öö)

  Unusta argimured ja leia aega iseendale. Kubija hotell – loodusspaas saad nautida vaikust ja kaunist loodust ning hellitada oma keha ja meeli suurepäraste hoolitustega. Peale ööpäevast argipäevapuhkust suudad sa taas särada ning sul on jõudu jagada rõõmu oma lähedastele. Pakett kahele inimesele 1 ööpäev E – N (v.a riiklikud pühad). Ostes alljärgnevast valikust vähemalt neli hoolitsust (letihinnas) saad ühe öö majutust kahekohalises toas tasuta.

  Loe lähemalt

 • alates 125 €/ perele

  Perepakett (1 öö)

  Tule perega Võrumaale! Kubija hotell- loodusspaa peretubades on lahedalt ruumi 2-le täiskasvanule ja 2-le kuni 12 a. lapsele, lisaks sisaldab pakett õhtu- ja hommikusööki tervele perele ning spaa- ja saunakeskuse piiramatut kasutamist.

  Loe lähemalt

 • 225 €/ inimene

  Argipäeva tervisepakett (5 ööd)

  Tule turguta tervist ning lae akusid Kubija hotell – loodusspaa kaunis ja rahulikus keskkonnas!

  Loe lähemalt

 • 260 €/ kahele

  Tervis puhtast loodusest (2 ööd)

  Kosuta tervist puhta loodusega. Kubija hotell- loodusspaas on sulle ja su kaaslasele 2 ööd majutust Savisviidis, tervislikud spaa-hoolitsused ning hommiku- ja õhtusöögid eriti soodsad.

  Loe lähemalt

 • 275 €/ inimene

  Kergemalt edasi

  5 päeva tervislikku toitumist ja spaa-hoolitsusi - kõik selleks et saaksid uut energiat ja kergemalt edasi minna. Vähemalt 5 peotäit puu-ja köögivilja päevas aitab tugevdada immuunsussüsteemi, ennetada haigusi, hoida normaalset kehakaalu ja hoida vererõhku.

  Loe lähemalt

 • erihind alates 299€/in

  Nädal terviseks (7 ööd)

  Oled kindlasti tähele pannud, et paar päeva on puhkamiseks liiga vähe! Nüüd pakume puhkust lausa terve nädala, mil saad nautida hoolitsusi, saunamõnusid ja tervislikku toitu. Mida enamat veel soovida, sest ka saabumispäeva saad valida just Sulle sobiva. Unusta argimured ja turguta tervist Võrumaal!<br />

  Loe lähemalt

PrindiPrindi