Broneeri

?

Tühista/Muuda

Paketid

 • alates 95 €/ inimene

  Kevadnauding (2 ööd) (hooajaeripakkumine)

  Tule ja naudi kevadet Kubija hotell-loodusspaas, turgutust pakume mõnusate hoolitsuste ning lõõgastavate saunamõnudega!

  Loe lähemalt

 • alates 30€

  Päevaspaa paketid

  Ideaalne võimalus veeta päev Kubija hotell- loodusspaas nautides hoolitsusi ning uue spaa- ja saunakeskuse mõnusi. Päevaspaa pakette on võimalik kasutada esmaspäevast-neljapäevani (v.a. riiklikud pühad) kella 14-18:00. Palume paketid eelnevalt broneerida. <br /> Nüüd on meie päevaspaade valikus ka suurepärane nädalalõpu lõõgastus Pühapäeva päevaspaa.

  Loe lähemalt

 • alates 39 €/ inimene

  Puhkusepakett (1 öö)

  Puhkusepakett Võrumaal sisaldab ööbimist, hommiku- ja õhtusööki ning lisaks spaa-hoolitsusi! Puhka kauni looduse ja ilusa männimetsa keskel!

  Loe lähemalt

 • alates 65 €/ kahele

  Saun terviseks (1 öö)

  Enne õhtul söömata, kui saunata on vanad eestlased öelnud. Just sellepärast on Kubija hotell- loodusspaas pakett " Saun terviseks", et saaks nautida saunamõnusid kasvõi iga päev.

  Loe lähemalt

 • alates 95 €/ kahele

  Romantikapakett "Killuke õnne" (1 öö)

  Romantikapakett Kubija hotell-loodusspaas alates 95€. Pakett sisaldab majutust, spaa-ja saunakeskuse kasutust, puuviljavaagnat ja vahuveini ning lõõgastavaid hoolitsusi.

  Loe lähemalt

 • alates 105 €/ inimene

  Ilu puhtast loodusest (2 ööd)

  Kauniks ja säravaks läbi puhta looduse! Tule naudi hellitavaid hoolitsusi ning turgutavaid saunamõnusid keset kaunist männimetsa.

  Loe lähemalt

 • 115 € / inimene

  Nädalavahetuse pakett (2 ööd)

  Veeda nädalavahetus Lõuna-Eestis, Võrumaa järvede ja metsade keskel. Kubija hotell- loodusspaa pakub 2 ööd majutust hommiku ja õhtusöökidega, lisaks 4-ja erinevat spaa-hoolitsust . Tule puhka Võrumaa looduses!

  Loe lähemalt

 • 225 €/ inimene

  Argipäeva tervisepakett (5 ööd)

  Tule turguta tervist ning lae akusid Kubija hotell – loodusspaa kaunis ja rahulikus keskkonnas!

  Loe lähemalt

 • 125 €/ perele

  Perepakett (1 öö)

  Tule perega Võrumaale! Kubija hotell- loodusspaa peretubades on lahedalt ruumi 2-le täiskasvanule ja 2-le kuni 12 a. lapsele, lisaks sisaldab pakett õhtu- ja hommikusööki tervele perele ning spaa- ja saunakeskuse piiramatut kasutamist.

  Loe lähemalt

 • 225 €/ inimene

  Hea Une pakett (4 ööd)

  Kui sind vaevab väsimus ja unetus, tule küsi abi Unekliinikust Kubija hotell- looduspaas, Lõuna-Eestis. 4-päevane pakett sisaldab 3 söögikorda päevas, unearsti konsultatsioone ja spa-hoolitsusi. Pakett kehtib saabumisega pühapäeval ja lahkumisega neljapäeval.

  Loe lähemalt

 • 275 €/ inimene

  Kergemalt edasi (5 ööd)

  5 päeva tervislikku toitumist ja spaa-hoolitsusi - kõik selleks et saaksid uut energiat ja kergemalt edasi minna. Pane ennast särama!

  Loe lähemalt

 • 250 €/ kahele

  Tervis puhtast loodusest (2 ööd)

  Kosuta tervist puhta loodusega. Kubija hotell- loodusspaas on sulle ja su kaaslasele 2 ööd majutust Savisviidis, tervislikud spaa-hoolitsused ning hommiku- ja õhtusöögid eriti soodsad.

  Loe lähemalt

PrindiPrindi