Broneeri tuba

?

Tühista/Muuda

Paketid

 • alates 35€

  Päevaspaa paketid

  Ideaalne võimalus veeta päev Kubija hotell- loodusspaas nautides hoolitsusi ning spaa- ja saunakeskuse mõnusid. Päevaspaa pakette on võimalik kasutada esmaspäevast-neljapäevani (v.a. riiklikud pühad) kella 14-18:00. Palume paketid eelnevalt broneerida. Nüüd on meie päevaspaade valikus ka suurepärane nädalalõpu lõõgastus Pühapäeva päevaspaa.

  Loe lähemalt

 • alates 39 €/ inimene

  Puhkusepakett (1 öö)

  Puhkusepakett Võrumaal sisaldab ööbimist, hommiku- ja õhtusööki ning lisaks spaa-hoolitsusi! Puhka kauni looduse ja ilusa männimetsa keskel!

  Loe lähemalt

 • alates 69€/ kahele

  Saun terviseks (1 öö)

  Enne õhtul söömata, kui saunata on vanad eestlased öelnud. Just sellepärast on Kubija hotell- loodusspaas pakett " Saun terviseks", et saaks nautida saunamõnusid kasvõi iga päev.

  Loe lähemalt

 • alates 100€/ kahele

  Romantikapakett "Killuke õnne" (1 öö)

  Romantikapakett Kubija hotell-loodusspaas alates 100€. Pakett sisaldab majutust, spaa-ja saunakeskuse kasutust, puuviljavaagnat ja vahuveini ning lõõgastavaid hoolitsusi.

  Loe lähemalt

 • alates 125 €/ perele

  Perepakett (1 öö)

  Tule perega Võrumaale! Kubija hotell- loodusspaa peretubades on lahedalt ruumi 2-le täiskasvanule ja 2-le kuni 12 a. lapsele, lisaks sisaldab pakett õhtu- ja hommikusööki tervele perele ning spaa- ja saunakeskuse piiramatut kasutamist.

  Loe lähemalt

 • alates 105 €/ inimene

  Ilu puhtast loodusest (2 ööd)

  Kauniks ja säravaks läbi puhta looduse! Tule naudi hellitavaid hoolitsusi ning turgutavaid saunamõnusid keset kaunist männimetsa.

  Loe lähemalt

 • 119 € / inimene

  Nädalavahetuse pakett (2 ööd)

  Veeda nädalavahetus Lõuna-Eestis, Võrumaa järvede ja metsade keskel. Kubija hotell- loodusspaa pakub 2 ööd majutust hommiku ja õhtusöökidega, lisaks 4-ja erinevat spaa-hoolitsust . Tule puhka Võrumaa looduses!

  Loe lähemalt

 • alates 190 €/ kahele

  Tervis puhtast loodusest (2 ööd)

  Tervis Puhtast loodusest pakett koos protseduuride, 2-he hommiku- ja õhtusöögiga ning 2 öö majutusega Kubija hotell- loodusspaas, Võrumaal Haanja lähistel Lõuna eestis maksab alates 190€ kahele.

  Loe lähemalt

 • 350€/ inimene

  Nädal terviseks (7 ööd)

  Oled kindlasti tähele pannud, et paar päeva on puhkamiseks liiga vähe! Nüüd pakume puhkust lausa terve nädala, mil saad nautida hoolitsusi, saunamõnusid ja tervislikku toitu. Mida enamat veel soovida, sest ka saabumispäeva saad valida just Sulle sobiva. Unusta argimured ja turguta tervist Võrumaal!

  Loe lähemalt

 • 225 €/ inimene + kingitus

  Argipäeva tervisepakett (5 ööd)

  Tule turguta tervist ning lae akusid Kubija hotell – loodusspaa kaunis ja rahulikus keskkonnas! Broneerides Argipäeva tervisepaketi jaanuariks või veebruariks, saad kingituseks värskendava näohoolitsuse ( 40 min)

  Loe lähemalt

PrindiPrindi