Broneeri tuba

?

Tühista/Muuda

Paastumine

Mis on paast?

Paast on organismi üleüldine puhastumine jääkainetest ja toksiinidest, mille käigus uueneb nii vaim kui füüsis. Paastumine tähendab põhimõtteliselt nälgimist, mille ajal tagastatakse organismile vajalik rikkalik veekogus.

Teil on suurepärane võimalus puhastada paastu käigus nii vaimu, füüsist kui ka iga rakku Lõuna-Eestis Võrumaal keset männimetsa asuvas 3* Kubija hotell- loodusspaas. Meie suurimaks varanduseks on vaikus, rahu, privaatsus ning imeline loodus – ideaalne koht linnakärast põgenemiseks ning enda tervise peale mõtlemiseks.

Iga inimene võib tulla üksinda või sõpradega just temale sobival ajal. Lisaks hotellis asuva Spa ja veekeskuse kasutamisele on teil võimalus nautida erinevaid hoolitsusi meie loodusspaas ning tegeleda mitmesuguste aktiivtegevustega Kubija ja Võru lähiümbruses. Paastumise ajal pakume ravimtaimedest teesid ja erineva maitsega vett.

Paastule eelneval nädalal soovitame süüa väherasvast ja -magusat toitu ning tarbida palju vedelikku. Paastuma asudes tuleks arvestada, et taastumiskuur peaks olema sama pikk kui paastukuur.

*Soovitame enne paastukuuri konsulteerida arstiga.

 

Tutvu ka meie Paastupakettidega

 

Kubija Loodusspaa on avatud:

E-L 9:00 – 20:00; P 9:00 – 16:00

Info ja broneerimine: +372 786 6000 / +372 504 5745 e-mail: info@kubija.ee 

PrindiPrindi