Broneeri

?

Tühista/Muuda

Eripakkumised

 • 21. nov alates 17:00

  Sothys iluõhtu Kubijal

  Kutsume Teid 21. november 17-19:30 iluõhtule Kubija hotell – loodusspaas, et tuua Teieni sügis – talviseid iluuudiseid.

  Loe lähemalt

 • alates 90€/ inimene

  Sügispuhkus (2 ööd)

  Tule naudi sügispuhkust Kubijal! Sügiseseks turgutuseks pakume hoolitsusi Eestimaise raviturbaga. Terviseturbaprotseduuride toime põhineb soojuse, bioaktiivsete ainete ja antiseptiliste omaduste koosmõjul. Terviseturba toimeained toidavad nahka, elavdavad vereringet ja ainevahetust ning higi viib kehast välja jääkained. Reumaatiliste liigesepõletike raviks kasutatakse turvast, milles on palju huumushappeid. Tänu põletikuvastastele, niisutavatele ja antiseptilistele omadustele kasutatakse turvast mitme nahahaiguse (akne, psoriaas, naha ülitundlikkus) raviks.

  Loe lähemalt

 • hind alates 95€/ inimene

  UUS! Talverõõm

  Võrumaal on talv alati lumerohkem, kui mujal Eestis ning just seepärast peaks vähemalt paar päeva saama sellest võlust ja mõnust osa igaüks. Talverõõmupakett on ideaalne spaa-ja hoolitsuste nautlejatele...

  Loe lähemalt

 • alates 125€/ kahele

  Aastavahetus Kubijal

  Eripakkumine aastavahetuseks 2014-2015 Kubija hotell-loodusspaas

  Loe lähemalt

 • alates 15€

  Hoolitsuste eripakkumised

  Kubija hotell-loodusspaa hoolitsusi on võimalik nautida E-L 9-20:00 ja P 9-16:00.

  Loe lähemalt

 • alates 2€

  Restorani eripakkumised

  Kubija hotell- loodusspaa päevapakkumine nüüd iga päev (ka laupäeval ja pühapäeval). Lisaks on meil hea meel pakkuda oma klientidele ka igakuist peakoka soovitust.

  Loe lähemalt

 • alates 59€/inimene

  Seminaripakett majutusega

  Meil on hea meel kutsuda Teid Võrumaale avastama Lõuna-Eesti võlusid. Korralda seminar või koolitus Kubija hotell-loodusspaas. Peale töist päeva on võimalik ennast kosutada spaa-ja saunakeskuses, nautida spaahoolitsusi ning soovi korral tutvuda kohalike aktiivtegevustega.

  Loe lähemalt

PrindiPrindi