Broneeri

?

Tühista/Muuda

Eripakkumised

 • lisaöö 30€/tuba/öö

  Kevadine hinnasula

  Kevadine hinnasula Kubijal hotell-loodusspaas

  Loe lähemalt

 • alates 12€

  Hoolitsuste eripakkumised

  Kubija hotell-loodusspaa hoolitsusi on võimalik nautida E-L 9-20:00 ja P 9-16:00.

  Loe lähemalt

 • alates 2€

  Restorani eripakkumised

  Kubija hotell- loodusspaa päevapakkumine nüüd iga päev (ka laupäeval ja pühapäeval). Lisaks on meil hea meel pakkuda oma klientidele ka igakuist peakoka soovitust.

  Loe lähemalt

 • alates 95 €/ inimene

  UUS! Kevadnauding (2 ööd)

  Tule ja naudi kevadet Kubija hotell-loodusspaas, turgutust pakume mõnusate hoolitsuste ning lõõgastavate saunamõnudega!

  Loe lähemalt

 • alates 160€/ kahele

  UUS! Naudingud argipäevaks (1 öö)

  Unusta argimured ja leia aega iseendale. Kubija hotell – loodusspaas saad nautida vaikust ja kaunist loodust ning hellitada oma keha ja meeli suurepäraste hoolitustega. Peale ööpäevast argipäevapuhkust suudad sa taas särada ning sul on jõudu jagada rõõmu oma lähedastele. Pakett kahele inimesele 1 ööpäev E – N (v.a riiklikud pühad). Ostes alljärgnevast valikust vähemalt neli hoolitsust (letihinnas) saad ühe öö majutust kahekohalises toas tasuta.

  Loe lähemalt

 • erihind alates 299€/in

  Nädal terviseks (7 ööd)

  Oled kindlasti tähele pannud, et paar päeva on puhkamiseks liiga vähe! Nüüd pakume puhkust lausa terve nädala, mil saad nautida hoolitsusi, saunamõnusid ja tervislikku toitu. Mida enamat veel soovida, sest ka saabumispäeva saad valida just Sulle sobiva. Unusta argimured ja turguta tervist Võrumaal!<br />

  Loe lähemalt

 • alates 59€/inimene

  Seminaripakett majutusega

  Meil on hea meel kutsuda Teid Võrumaale avastama Lõuna-Eesti võlusid. Korralda seminar või koolitus Kubija hotell-loodusspaas. Peale töist päeva on võimalik ennast kosutada spaa-ja saunakeskuses, nautida spaahoolitsusi ning soovi korral tutvuda kohalike aktiivtegevustega.

  Loe lähemalt

PrindiPrindi