Broneeri

?

Tühista/Muuda

Eripakkumised

 • alates 133€/ inimene

  Suverõõm (3 ööd)

  Tule ja naudi suverõõme Kubija hotell- looduspaas! Männimetsa värskus, linnulaul ning mõnusalt hellitavad hoolitsused sobivad suurepäraselt nii naistele kui meestele!

  Loe lähemalt

 • alates 90€/ inimene

  UUS! Sügispuhkus (2 ööd)

  Tule naudi sügispuhkust Kubijal! Sügiseseks turgutuseks pakume hoolitsusi Eestimaise raviturbaga. Terviseturbaprotseduuride toime põhineb soojuse, bioaktiivsete ainete ja antiseptiliste omaduste koosmõjul. Terviseturba toimeained toidavad nahka, elavdavad vereringet ja ainevahetust ning higi viib kehast välja jääkained. Reumaatiliste liigesepõletike raviks kasutatakse turvast, milles on palju huumushappeid. Tänu põletikuvastastele, niisutavatele ja antiseptilistele omadustele kasutatakse turvast mitme nahahaiguse (akne, psoriaas, naha ülitundlikkus) raviks.

  Loe lähemalt

 • alates 7€

  Hoolitsuste eripakkumised

  Kubija hotell-loodusspaa hoolitsusi on võimalik nautida E-L 9-20:00 ja P 9-16:00.

  Loe lähemalt

 • alates 2€

  Restorani eripakkumised

  Kubija hotell- loodusspaa päevapakkumine nüüd iga päev (ka laupäeval ja pühapäeval). Lisaks on meil hea meel pakkuda oma klientidele ka igakuist peakoka soovitust.

  Loe lähemalt

 • telli kinkekaart

  Kingiidee

  Mida kinkida? Kingi häid emotsioone - tee meelde jääv kingitus kallimale, sõbrale või lihtsalt toredale inimesele.

  Loe lähemalt

 • alates 59€/inimene

  Seminaripakett majutusega

  Meil on hea meel kutsuda Teid Võrumaale avastama Lõuna-Eesti võlusid. Korralda seminar või koolitus Kubija hotell-loodusspaas. Peale töist päeva on võimalik ennast kosutada spaa-ja saunakeskuses, nautida spaahoolitsusi ning soovi korral tutvuda kohalike aktiivtegevustega.

  Loe lähemalt

 • 130€/ perele

  Laste Lõunamaa perepakett

  Puhkuseks ei pea alati lendama Egiptuse püramiidide juurde, vaid vahva elamuse võib saada ka Suure- Munamäe torni ronides ja Tamme-Lauri tamme kallistades. Ei mingeid nutitelefone ega x-Boxe, vaid eredad hetked täis avastamist, mängulusti ja isetegemist - Laste Lõunamaa ootab! Laste Lõunamaa ühendab mitut toredat paika Eesti kagunurgas, mille külastamist on kerge korraldada ja saadud elamus koos perega veedetud ajast on kindlasti vahva reisimälestus.

  Loe lähemalt

PrindiPrindi