Broneeri

?

Tühista/Muuda

Eripakkumised

 • alates 133€/ inimene

  Suverõõm (3 ööd)

  Tule ja naudi suverõõme Kubija hotell- looduspaas! Männimetsa värskus, linnulaul ning mõnusalt hellitavad hoolitsused sobivad suurepäraselt nii naistele kui meestele!

  Loe lähemalt

 • alates 7€

  Hoolitsuste eripakkumised

  Kubija hotell-loodusspaa hoolitsusi on võimalik nautida E-L 9-20:00 ja P 9-16:00.

  Loe lähemalt

 • alates 2€

  Restorani eripakkumised

  Kubija hotell- loodusspaa päevapakkumine nüüd iga päev (ka laupäeval ja pühapäeval). Lisaks on meil hea meel pakkuda oma klientidele ka igakuist peakoka soovitust.

  Loe lähemalt

 • telli kinkekaart

  Kingiidee

  Mida kinkida? Kingi häid emotsioone - tee meelde jääv kingitus kallimale, sõbrale või lihtsalt toredale inimesele.

  Loe lähemalt

 • alates 59€/inimene

  Seminaripakett majutusega

  Meil on hea meel kutsuda Teid Võrumaale avastama Lõuna-Eesti võlusid. Korralda seminar või koolitus Kubija hotell-loodusspaas. Peale töist päeva on võimalik ennast kosutada spaa-ja saunakeskuses, nautida spaahoolitsusi ning soovi korral tutvuda kohalike aktiivtegevustega.

  Loe lähemalt

 • 130€/ perele

  Laste Lõunamaa perepakett

  Puhkuseks ei pea alati lendama Egiptuse püramiidide juurde, vaid vahva elamuse võib saada ka Suure- Munamäe torni ronides ja Tamme-Lauri tamme kallistades. Ei mingeid nutitelefone ega x-Boxe, vaid eredad hetked täis avastamist, mängulusti ja isetegemist - Laste Lõunamaa ootab! Laste Lõunamaa ühendab mitut toredat paika Eesti kagunurgas, mille külastamist on kerge korraldada ja saadud elamus koos perega veedetud ajast on kindlasti vahva reisimälestus.

  Loe lähemalt

PrindiPrindi